Мисливці за скарбами

Мисливці за скарбами (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мисливці за скарбами» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Охотники за сокровищами / The Monuments Men

Історичний фільм «Мисливці за скарбами» описує реальні події, що відбувалися у роки Другої світової війни. Нацистська Німеччина збиралась знищити видатні твори мистецтва. Із музеїв було вилучено картини та скульптури, найбільш знакові пам’ятки архітектури планувалось підірвати. Аби перешкодити цьому група істориків та мистецтвознавців на чолі з Джорджем Стаутом (Джордж Клуні) поєднує зусилля та береться за зброю.

Картина «Мисливці за скарбами» – дітище Джорджа Клуні. Він виступив одночасно у якості продюсера, співавтора сценарію та режисера, до того ж виконав одну з провідних ролей. У основу сюжету лягла книга Роберта М. Едсела «Люди пам’ятники: чужорідні герої, фашистські крадії та найвеличніша гонитва за скарбами за всю історію», де описано найвеличніші пам’ятники, книги, скульптури та архіви, знищені фашистами під час війни. На ролі головних героїв Клуні запросив відомих акторів, з якими добре знайомий у житті. Основні зйомки велися на території Німеччини та Великобританії.

imbd_logo Created with Sketch.
6.1/10
Рік
2014
Країна
США, Німеччина
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, драма, комедія, пригоди, військовий, історія
В головних ролях
Джордж Клуні, Метт Деймон, Білл Мюррей, Джон Гудман, Жан Дюжарден, Боб Белабан, Кейт Бланшетт
Режисер
Джордж Клуні
Сценарій
Джордж Клуні, Грант Хеслов, Роберт М. Едсел
Прокат
З 20 лютого 2014
Тривалість
118 хв.
Вікові обмеження
14 років