Смертельна зброя: Місто кісток

Смертельна зброя: Місто кісток (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Смертельна зброя: Місто кісток» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Орудия смерти: Город костей / The Mortal Instruments: City of Bones

Події картини «Смертельна зброя: Місто кісток» розгортаються у сучасному Нью-Йорку. Клері Фрей (Лілі Коллінз) – нічим не примітна дівчина, яка живе зі своєю матір’ю Джоселн (Ліна Хіді). Джоселін зникає за загадкових обставин та Клері докладає максимум зусиль, аби відшукати маму. Якось у клубі дівчина стає свідком вбивства, яке ніхто окрім неї не помічає. Пояснюється це тим, що Клері – нащадок древнього роду Примарних Мисливців, а в її жилах тече кров напівянгола, так само як і у її матері. Вона бачить те, чого не бачать інші та здатна на таке, на що навіть у досвідчених воїнів не стане сили. Дівчина долучається до армії потайних мисливців, що борються з нечистю.

«Смертельна зброя: Місто кісток» - екранізація першої частини бестселера американки Кассандри Клер. На даний момент цикл «Знаряддя смерті» складається із шести частин. Передбачається, що картина запустить франшизу про підлітків напівянголів, які рятують світ від агресії демонічних сил. Вихід на екрани наступної частини за назвою «Місто попелу» заплановано на наступний рік.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США, Німеччина
Мова дублювання
українська, російська (Одеса)
Жанр
фентезі, бойовик, драма, мелодрама, детектив, пригоди
В головних ролях
Ліна Хіді, Лілі Коллінз, Джонатан Різ Майерс, Джеймі Кемпбелл Бауер, Кевін Зегерс
Режисер
Харольд Цварт
Сценарій
Джессіка Постіго, Кассандра Клер
Прокат
З 29 серпня 2013
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
16 років