Людина листопада

Людина листопада (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Людина листопада» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Человек ноября / The November Man

Назва картини – «Людина листопада» – це позивний агента ЦРУ Пітера Деверо (Пірс Броснан). Він вийшов на пенсію та насолоджується спокійним життям у Швейцарії. Його запрошують на деякий час повернутися до несіння служби для виконання відповідальної місії – захисту важливого свідка Аліси Фурньє (Ольга Куриленко). У ході спецоперації Деверо з’ясовує, що його головним ворогом у даному завдання являється його колишній учень. Більше того, Девід Мейсон (Люк Брейсі) був кращим з його учнів та до того ж близьким товаришем.

У основі сюжету картини лежить одна з семи частин роману Біла Грейнджера про колишнього агента ЦРУ. Ідея екранізації виникла одразу ж після того, як Пірс Броснан завершив зйомки у ролі Джеймса Бонда – у 2005 році. З різних причин робота відкладалась та була розпочата лише 2012 року. Зйомки проходили в Чорногорії, хоча згідно роману події розгортаються у Берліні. Ще до прем’єри фільму було оголошено, що у картини буде продовження, робота над яким вже розпочалась.

imbd_logo Created with Sketch.
6.3/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, трилер, кримінал
В головних ролях
Пірс Броснан, Люк Брейсі, Ольга Куриленко, Елайза Тейлор, Катерина Скорсоне
Режисер
Роджер Дональдсон
Сценарій
Майк Фінч, Карл Гайдусек
Прокат
З 25 вересня 2014 по 15 жовтня 2014
Тривалість
108 хв.
Вікові обмеження
16 років