Протилежна стать

Протилежна стать (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Протилежна стать» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Не слабый пол / The Opposite Sex

Адвокат зі шлюборозлучних процесів Вінс (Джофф Стульц) – кращий у своїй справі. Що в нього виходить ідеально – так це переконувати суддів у правильності своїх аргументів. І вони, зачаровані його красномовством, заплющують очі на очевидні речі. З такою самою легкістю, як і виграє в суді справи своїх підопічних, він змінює жінок. Але коли в барі з'являється Джейн (Міна Суварі) усі його способи зваблювання перестають працювати. Щоб переконати дівчину в своїй неперевершеності, Вінс пропонує одне за одним парі. На його думку, він неодмінно повинен виграти – хай то більярд чи стрілянина в тирі. Але не кажи гоп, поки не перестрибнеш!

Комедію «Протилежна стать», про те, якими сильними можуть бути дівчата, зняло подружжя Дженніфер Фінніган та Джонатан Сілвермен. Дружина більше відома як актриса, для неї ця режисерська робота – дебют. У послужному списку чоловіка цей фільм другий. Серед сценаристів так само є дебютант – Марк Массіна, а ось у Стівена Сессіонса за плечима робота над сімома проектами.

imbd_logo Created with Sketch.
4.6/10
Рік
2014
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Мена Суварі, Ерік Робертс, Крістін Ченоует, Кенан Томпсон, Емі Рутберг, Джош Хопкінс
Режисер
Дженніфер Фінніган, Джонатан Сілвермен
Сценарій
Mark Mussina, Стівен Сессіонс
Прокат
З 19 травня 2016 по 01 червня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
19 травня 2016 р.
Тривалість
97 хв.
Вікові обмеження
16+