Інша жінка

Інша жінка (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Інша жінка» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Другая женщина / The Other Woman

Головна героїня комедія «Інша жінка» Ембер (Камерон Діаз) завжди з легкістю будувала відносини з будь-яким чоловіком, що їй подобався. Яким же було її здивування, коли з’ясувалося, що Марк (Ніколай Костер-Вальдау), в якого вона без тями закохалася, виявися одруженим. Початкова неприязнь до його дружини Кейт (Леслі Манн) спершу змінюється на цікависть, а з часом переростає у дружбу. Невдовзі у компанії з’являється Карлі (Кейт Аптон) – нова коханка спритного Марка. Головним спільним інтересом новоявлених подружок стає витончена помста тому, хто розбив їхні серця. У винахідливості дівчатам не відмовиш. Кожна пустить в хід свій головний козир.

Комедію зняв Нік Кассаветіс («Щоденник пам’яті», «Мій янгол-охоронець») зі історією, написаною починаючим сценаристом Меліссою Стек. Основні зйомки проводились починаючи з квітня 2013 року у самому центрі Нью-Йорку. Для Камерон Діаз, Леслі Манн та Кейт Аптон комедія – рідний жанр, а найбільш успішні свої ролі вони виконали саме насмішивши глядачів.

imbd_logo Created with Sketch.
6/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Камерон Діаз, Кейт Аптон, Леслі Манн, Ніколай Костер-Вальдау, Тейлор Кінні
Режисер
Нік Кассаветіс
Сценарій
Мелісса Стек
Прокат
З 01 травня 2014 по 04 червня 2014
Тривалість
109 хв.
Вікові обмеження
16 років