Філософи

Філософи (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Філософи» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Философы / The Philosophers

"Філософи" - це майбутня професія 20-ти студентів, які готуються до випускного екзамену з цього предмету. Таємничий викладач пан Зіміт (Джеймс Д’Арсі) пропонує їм замість звичайного іспиту філософський експеримент. На Землю чекає глобальний катаклізм, вижити в якому зможуть лише 10 чоловік, які переховуватимуться у підземному бункері. Шляхом жеребу між студентами розподіляються уявні професії і з допомогою логіки кожному належить довести свою важливість для майбутнього людства. Ті, кому дістанеться місце в бункері - будуть жити та продовжать людський рід. Решта, ті, кому не пощастило з професією або не вистачило красномовності переконати оточуючих у своїй необхідності, загинуть. Те, що почалося як певна гра, переросло в реальну загрозу для життя. А вибір між коханням та ненавистю, виживанням та загибеллю перестав бути уявним.

"Філософи" - третя картина у кар'єрі сценариста та режисера Джона Хаддлса. Зарекомендувавши себе як майстер драматичних трилерів, він наважився помістити своїх героїв у цілком вигаданий світ, де, тим не менше, їх чекали реальні небезпеки. Прем'єрний показ картини відбувся у липні 2013 року на міжнародному конкурсі фантастичних фільмів.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США, Індонезія
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, триллер
В головних ролях
Джеймс Д’Арсі, Софі Лоу, Деріл Сабара, Фредді Строма, Різ Уейкфілд, Бонні Райт
Режисер
Джон Хаддлс
Сценарій
Джон Хаддлс
Прокат
З 10 жовтня 2013
Тривалість
120 хв.
Вікові обмеження
16 років