Лікар. Учень Авіцени

Лікар. Учень Авіцени (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Лікар. Учень Авіцени» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Лекарь. Ученик Авиценны / The Physician

Події картини «Лікар. Учень Авіцени» розгортаються в ХІ столітті. Головний герой – англієць Роб Коул (Том Пейн). Він осиротів, будучи ще маленьким хлопчиком, оскільки ніхто не міг вилікувати його матір. Вражений хлопчик заприсягся, що у будь-який спосіб опанує таємниче ремесло лікування людей. Задля цього хлопцю доведеться здолати тисячі кілометрів від Англії до Персії, де він розпочне навчання у найвидатнішого медика усіх часів – Авіцени (Бен Кінгслі). Досвідчений вчений одразу ж розгледить у хлопцеві надзвичайні здібності до лікування. Здавалося б тепер амбіційний англієць з легкістю міг стати видатним лікарем свого часу, але ж ні. Він порушить закон, він скоїть злочин, який карається смертю. Наш герой покохає жінку, яку віддали в дружини іншому чоловікові, та наважиться використовувати для своїх наукових експериментів тіло людини.

Для режисера картини «Лікар. Учень Авіцени» Філіппа Штельцля жанр історичної драми – рідна стихія. Цього разу для великого екрану він обрав історію, написану американцем Ноа Гордоном, про хлопця-сироту, який здолав неймовірну відстань, щоб зустріти вчителя, знання якого випереджають свій час.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Німеччина
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, пригоди, історія
В головних ролях
Том Пейн, Стеллан Скарсгард, Олів’є Мартінес, Емма Рігбі, Бен Кінгслі
Режисер
Філіпп Штельцль
Сценарій
Вульф Бауер, Ніко Хофман, Ахмед Абуноум
Прокат
З 30 січня 2014
Тривалість
150 хв.
Вікові обмеження
16 років