Феї: Таємниці Піратського Острова

Феї: Таємниці Піратського Острова (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Феї: Таємниці Піратського Острова» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Феи: Загадка пиратского острова / The Pirate Fairy

Головна героїня мультфільму «Феї: Загадка Піратського Острову» – фея Дінь-Дінь, народжена від першого сміху немовляти. Вона живе у долині Фей разом з багатьма такими ж як і вона. Головна призначення Дінь-Дінь – бути майстринею. Адже у кожної феї свій талант. Є серед них фея води, садова фея, фея усіх тварин та птахів. Одного разу фея, що відповідає за зберігання чарівного пилку, зникає, а разом з нею й найдорогоцінніший скарб – пилок, без якого феї не зможуть літати. Аби повернути пилок у долину Фей подружкам доведеться стати до справи та використати для цього усю свою мужність та наполегливість. Більше того – на них чекає навіть боротьба зі справжніми піратами! Вони опиняться у місцях, де ніколи до того не ступала нога феї.

Мультфільм «Феї: Загадка Піратського Острову» – продовження популярної анімаційної серії про фею Дінь-Дінь, яка вперше з’явилась на екрані у диснеївському мультфільмі «Пітер Пен» у 1953 році. Прем’єра стрічки спершу була запланована на осінь 2013 року, проте згодом була відкладена через вихід «Літачків». На етапі розробки мультиплікатори залучили у свою команду дизайнера одягу Крістіана Сіріано для роботи над костюмами героїнь.

imbd_logo Created with Sketch.
6.7/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, фентезі, дитячий, пригоди
В головних ролях
Том Хіддлстон, Крістіна Хендрікс, Мей Вітман
Режисер
Пеггі Холмс
Сценарій
-
Прокат
З 13 березня 2014
Тривалість
78 хв.