Мiсце пiд соснами

Мiсце пiд соснами (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мiсце пiд соснами» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Место под соснами / The Place Beyond the Pines

"Місце під соснами"- кримінальна драма про взаємовідносини батьків та дітей, про протистояння цілеспрямованих чоловіків. Професійний мотогонщик Люк (Райан Гослінг) задоволений своєю роботою у екстремальному мотошоу, але зароблених грошей не вистачає на те, аби забезпечити маленького сина та його матір Раміну (Єва Мендес). Молодий батько знаходить протизаконне застосування свого таланту та починає грабувати банки, щоразу успішно тікаючи на мотоциклі після злочину. Перешкоджати швидкому крадію береться поліцейський Евері Кросс (Бредлі Купер), у якого також підростає маленький син. Чоловіки стають ворогами та протистояння між ними загострюється до меж.

При створенні картини "Місце під соснами" Дерек Сієнфренс виступив одночасно і режисером, і сценаристом, що гарантує цілісність та гармонійність фільму. Радує і багатообіцяючий акторський склад з зірками світової величини як на головних, так і на другорядних ролях. Американська преса вже називає "Місце під соснами" головним фільмом року, а гру акторів - найкращою у їхній кар'єрі.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, кримінал
В головних ролях
Райан Гослінг, Бредлі Купер, Єва Мендес, Рей Ліотта, Бен Мендельсон, Роуз Бірн
Режисер
Дерек Сіенфренс
Сценарій
Дерек Сіенфренс, Бен Коссіо, Даріус Мардер
Прокат
З 18 квітня 2013
Тривалість
140 хв.
Вікові обмеження
14 років