Одержимість Майкла Кінга

Одержимість Майкла Кінга (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Одержимість Майкла Кінга» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Одержимость Майкла Кинга / The Possession of Michael King

Важко боятися того, у що ти не віриш. Так і головний герой фільму Майкл Кінг (Шейн Джонсон) не вірить у Бога чи диявола. Після раптової смерті його дружини він вирішує зробити свій наступний документальний фільм про пошук існування надприродного, таким чином обертаючи себе на центр власного експерименту. Він знімає мисливців за демонами, некромантів та різноманітних практиків окультизму, щоб спробувати найглибші і найтемніші практики та ритуали, які вони можуть на ньому провести. Маючи надію, що коли вони зазнають невдачі, у нього раз і назавжди буде доказ того, що релігія, спіритизм і надприродне – не що інше як міф.

Але щось насправді відбувається. Зло і жахлива сила прийняли Майкла Кінга. І назад дороги вже немає. Стрічка, яка додасть трішки паранормальних жахів до кіно-літа цього року.

Фільм «Одержимість Майкла Кінга» знятий у стилі домашнього відео, що надає стрічці особливого шарму і відчуття реальності всього, що відбувається.

imbd_logo Created with Sketch.
5.7/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи
В головних ролях
Шейн Джонсон, Елла Андерсон, Кара Піфко, Дейл Діккі, Джулі МакНівен, Томас Арана, Тобіаш Елінек, Каллен Дуглас, Патриція Хілі, Майкл Рей Ескаміллья
Режисер
Девід Юнг
Сценарій
Девід Юнг, Теді Сарафьян
Прокат
З 11 вересня 2014 по 24 вересня 2014
Тривалість
83 хв.
Вікові обмеження
21 років