Обітниця

Обітниця (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Обітниця» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Обещание / The Promise

1914 рік. Перша Світова війна набирає обертів. Велика Османська імперія терпить крах, а Константинополь на очах занурюється у хаос. Студент-медик Мікаель Богосян (Оскар Айзек) у місті проїздом. Він має намір розвивати сучасну медицину у рідному селі на півдні Туреччини, де турецькі мусульмани та вірменські християни століттями мирно живуть пліч-о-пліч. Фотокореспондента Кріса Майєрса (Крістіан Бейл) до Константинополю привела не стільки робота, скільки почуття до вірменської художниці Ані (Шарлотта Ле Бон). Мікаель також зачарований дівчиною, але суперництво між чоловіками сходить нанівець, коли Імперія починає жорстоко переслідувати національні меншини. Обіцянки даються і порушуються… Але однієї не можна не дотриматися – обіцянки вижити й розповісти світові правдиву історію.

Фільм "Обітниця" є найдорожчим художньому фільмом про геноцид вірмен і першим, в якому зіграли зірки рівня Крістіана Бейла і Оскара Айзека.

imbd_logo Created with Sketch.
6.1/10
Рік
2016
Країна
Іспанія, США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, історія
В головних ролях
Крістіан Бейл, Оскар Айзек, Шоре Агдашлу, Анджела Сарафян, Жан Рено, Шарлотта Ле Бон
Режисер
Террі Джордж
Сценарій
Террі Джордж, Робін Суікорд
Прокат
З 04 травня 2017, орієнтовно по 10 травня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 04 травня 2017 р.
Тривалість
134 хв.
Вікові обмеження
12+