Судна ніч 2

Судна ніч 2 (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Судна ніч 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Судная ночь 2 / The Purge: Anarchy

Події картини «Судна ніч 2» розгортаються у недалекому майбутньому. На планеті панує ідеальний мир – без злочинності, безробіття та воєн. І все це завдяки одній ночі у році, коли замість усіх законів діє тільки один – вседозволеність. У цю ні жоден злочин не буде переслідуватися, чи то крадіжка, чи вбивство – можна все. Саме завдяки цій ночі, твердять фахівці, світ зберігає рівновагу. У ніч, коли краще не показуватися на вулиці навіть якщо твоя совість чиста і тебе ніхто не хоче вбити, є люди, які за жахливим збігом обставин опинилися на вулиці.

Після неймовірного успіху у прокаті жахів про світ майбутнього, творці вирішили знімати продовження. Касові збори склали майже $90 млн. при затратах на виробництво в $3 млн. Цього разу на глядачів чекає абсолютно нова історія, яка буде розгортатися на неспокійних нічних вулицях. Усі зйомки проводилися у Лос-Анджелесі.

imbd_logo Created with Sketch.
6.5/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи, трилер
В головних ролях
Джим Кері, Лорі Холден, Анджела Кереч, Кетлін Тернер, Джеф Деніелс
Режисер
Боббі Фарреллі, Пітер Фарреллі
Сценарій
Шон Андерс, Майк Черроне, Боббі Фарреллі
Прокат
З 31 липня 2014
Тривалість
- хв.
Вікові обмеження
18 років