Піраміда

Піраміда (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Піраміда» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Пирамида / The Pyramid

Дії картини розгортаються в Африці. Група американських археологів веде розкопки. Увагу фахівців привертає піраміда незвичайної форми. Вчені знаходять вхід всередину піраміди і, попри небезпеку, яка може спіткати їх всередині, відправляються вглиб стародавнього будови. Тут археологи максимально близько зіткнуться зі звичаями єгипетських поховань і випробують на собі всі пастки, передбачені для тих, хто задумає порушити спокій мертвих.

Тема єгипетських пірамід у кіно показана неодноразово. Документальні фільми, комедії, драми та жахи не втрачають своєї актуальності. Режисером фільму жахів «Піраміда», знятого в Голлівуді, став французький режисер Грегорі Левассер. Протягом усієї своєї кар'єри Левассер нерозлучний зі шкільним другом – Олександром Ажа, який став продюсером фільму. Акторський склад повністю підібраний із акторів, які розуміються на жахах – для кожного це улюблений жанр.

imbd_logo Created with Sketch.
4.6/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
жахи
В головних ролях
Деніс О'Хейр, Ешлі Хіншоу, Джеймс Баклі, Кріста-Марі Нікола, Амір Каміаб, Джозеф Беддел, Принц Шах
Режисер
Грегорі Левассер
Сценарій
Деніел Мірсанд, Нік Саймон
Прокат
З 04 грудня 2014 по 17 грудня 2014
Тривалість
89 хв.
Вікові обмеження
18 років