Експеримент: Зло

Експеримент: Зло (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Експеримент: Зло» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Эксперимент: Зло / The Quiet Ones

У центрі сюжету картини «Експеримент: Зло» – наукові пошуки професора Коупленда (Джаред Харріс). У своїй діяльності від далекий від традиційних методів та вирішує провести досліди над психічно хворою пацієнткою Джейн Харпер (Олівія Кук), яку вважає одержимою. Доводячи її вкрай негуманними методами до межі безумства, вчений намагається знайти спосіб її зцілити. А разом з нею, як він думає, й інших пацієнтів. Фінансування припиняють та усі учасники проекту переїздять у заміський будинок. Експеримент, що мав стати спасінням багатьох людей, перетворюється на жахіття для усіх, хто прийняв у ньому участь.

Фільм жахів про спроби боротися з психічними хворобами зняв Джон Пог. Це другий його фільм у якості режисера, а ось як сценарист він вже працював над фільмами «Служителі закону» та «Корабель привид». Також від виступив одним із спів продюсерів стрічки «Форсаж». Більш досвідчений у своїй справі сценарист Орен Моверман, за плечима якого дві нагороди Берлінського кінофестивалю.

imbd_logo Created with Sketch.
5.1/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи
В головних ролях
Джаред Харріс , Сем Клафлін , Олівія Кук , Ерін Річардс , Рорі Флек - Бірн , Лорі Келверт , Річард Каннінгем , Альдо Маланд , Макс Піркіс , Джемма Гарвин
Режисер
Джон Пог
Сценарій
Крейг Розенберг , Орен Моверман , Джон Пог
Прокат
З 15 травня 2014
Тривалість
98 хв.
Вікові обмеження
16 років