Кохаю твою дружину

Кохаю твою дружину (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кохаю твою дружину» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Люблю твою жену / The Right Kind of Wrong

Головний герой картини «Люблю твою дружину» Лео (Райан Квантен) справляє враження типового невдахи. Він письменник, романтична та тонка натура. Але на хліб заробляє миючи посуд. Разом з тим він доволі відома особистість. Але не завдяки своєму таланту, а завдяки колишній дружині. Її блог «Чому ти мудак» користується шаленою популярністю. Кожне слово колишньої дружини – про Лео. Життя перевертається з ніг на голову, коли хлопець зустрічає дівчину своєї мрії Коллет. Ніжні відносини можна було б розпочати негайно, якби ж тільки ця зустріч відбулася не у день весілля дівчини.

Прем’єра романтичної мелодрами відбулася на Міжнародному кінофестивалі у Торонто. Канадський режисер Джеремайя С. Чечік, якому довірили постановку картини, кращі свої роботи створив саме у комедійному жанрі. У його доробку багато гумористичних серіалів. Головну роль в канадській комедії довірили австралійцю Райану Квантену.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Канада
Мова дублювання
українська
Жанр
мелодрама, комедія
В головних ролях
Райан Квантен, Сара Каннінг, Райан МакПартлін, Крістен Хагер, Джеймс А. Вудс
Режисер
Джеремайя С. Чечік
Сценарій
Меган Мартін, Тім Сендлін
Прокат
З 28 серпня 2014 по 03 вересня 2014
Тривалість
97 хв.
Вікові обмеження
16 років