The Rolling Stones - Havana Moon (мовою оригіналу) (12+)

The Rolling Stones - Havana Moon (мовою оригіналу) (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «The Rolling Stones - Havana Moon (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

The Rolling Stones - Havana Moon

1 листопада ми перенесемося назад у минуле, а саме у 25 березня 2016 року. Саме в цей день відбулася унікальна подія — культовий британський гурт The Rolling Stones приїхав на Кубу, щоб зіграти перший рок-концерт на Острові свободи. Тисячі людей зібралися, щоб послухати безсмертні хіти «Jumpin 'Jack Flash», «It's Only Rock-n-Roll», «Paint It Black», «Honky Tonk Women, Start Me Up», «You Can not Always Get What You Want », «Gimme Shelter», «Brown Sugar», «Satisfaction» та нові пісні.

Пол Дагдейл, який працював над фільмами про Adele та Coldplay засняв цю історичну подію, та запозичивши назву у прекрасної пісні Чака Беррі, з’явився концертний фільм «The Rolling Stones - Havana Moon».

Британські рокери влаштували неймовірне шоу для мільйона шанувальників, які зібралися в Гавані. Преса відзначила, що концерт став поворотним моментом для всієї держави, відкривши нові можливості для медіа і всіх кубинських фанатів рок-музики. Мік Джаггер привітав натовп словами: «Нарешті часи змінилися, Куба, ми щасливі бути тут», і жартівливо представив гурт «Революціонер Ронні Вуд, Чарлі Че Уоттс, Камрад Кіт Річардс».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2016
Країна
Великобританія
Мова дублювання
оригінал (з українськими субтитрами)
Жанр
концерт
В головних ролях
Режисер
Пол Дагдейл
Сценарій
-
Прокат
01 листопада 2017
Тривалість
116 хв.
Вікові обмеження
12+