Сьомий син

Сьомий син (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Сьомий син» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Седьмой сын / The Seventh Son

"Сьомий син" - екранізація дитячого роману Джозефа Ділейні "Учень відьмака". Події розгортаються у Англії 18 століття. Юний Том Уорд - молодший із сімох синів простого фермера. З дитинства він чує голоси, що тривожать його та не дають спокійно спати. Одного разу місцевий відьмак Майстер Грегорі (Джефф Бріджес) вирішує взяти хлопця до себе в учні. Досвідчений відьмак вже не молодий та розуміє, що сили невдовзі покинуть його. Безцінні знання повинні потрапити у надійні руки. Саме тому на Тома чекають посилені тренування, складні випробування та кропітке вивчення способів боротьби з нечистю. Головною ж перевіркою знань в навчанні Тома стане боротьба з могутньою та жорстокою відьмою Матір'ю Малкін (Джуліана Мур).

Режисер фільма "Сьомий син" - Сергій Бодров-старший - зарекомендував себе як успішний режисер та сценарист, який працює у жанрі бойовика. Його новий фільм, знятий у форматі ІМАХ 3D, скоріш за все припаде до душі не лише любителям сімейних пригод та фентезі, а й тим, хто у захваті від гострих поворотів сюжету та видовищних двобоїв.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2015
Країна
Великобританія, США
Мова дублювання
українська
Жанр
фентезі
В головних ролях
Джуліанна Мур, Кіт Харінгтон, Джефф Бріджес, Бен Барнс, Олівія Вільямс
Режисер
Сергій Бодров
Сценарій
Макс Боренштейн, Метт Грінберг, Чарльз Лівітт
Прокат
З 01 січня 2015
Тривалість
120 хв.
Вікові обмеження
14 років