Форма води (16+)

Форма води (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Форма води» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Форма воды / The Shape of Water

На дворі 60-ті роки минулого століття. У секретній лабораторії прибиральницею працює Елайза (Саллі Хокінс). Понад усе вона хотіла б співати, бо дуже любить музику, проте її мрії не судилося здійснитися, адже вона німа. Якось до лабораторії привозять дивне створіння. Істота живе у воді, і досліджують її як тварину, проте Елайза точно знає, що піддослідний має інтелект. І він симпатизує дівчині, не помічаючи її головної вади. Дізнавшись, що науковці у своїх дослідах планують знущання над істотою, Елайза вирішує влаштувати втечу.

Фентезійний трилер «Форма води» є черговим дітищем режисера Гільєрмо дель Торо. Сценарій він писав у парі з Ванессою Тейлор. Загалом робота над стрічкою зайняла в дель Торо 6 років. В одному з інтерв’ю він зізнався, що писав сценарій бачачи виконавицею головної ролі лише Саллі Хокінс. Стрічку було презентовано на Венеціанському кінофестивалі, де вона отримала 3 нагороди.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
пригоди, фентезі, мелодрама, романтика
В головних ролях
Майкл Стулбарг, Майкл Шеннон, Октавія Спенсер, Даг Джонс, Саллі Хокінс
Режисер
Гільєрмо дель Торо
Сценарій
Гільєрмо дель Торо, Дж. Майлз Дейл
Прокат
З 18 січня 2018, орієнтовно по 14 лютого 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 18 січня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
123 хв.
Вікові обмеження
16+