Сигнал

Сигнал (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Сигнал» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Сигнал / The Signal

Нік та його кращий друг Джона – студенти Массачусетського технологічного університету, молоді комп’ютерні генії, які мають неабиякі схильності до хакерства. Вони їдуть до Каліфорнії, куди відправляється дівчина Ніка, Хейлі, а шлях їхній пролягає дорогами спекотної Невади – саме тут знаходяться секретні американські лабораторії з дослідження позаземного життя. Студенти зайняті своїми особистими проблемами, та раптом їх знаходить таємничий хакер, який починає відсилати їм незрозумілі повідомлення. Вони намагаються розкрити всі головоломки незнайомця, не розуміючи, що він – навіть не людина.

Наші герої стрічки «Сигнал» стають учасниками серії незрозумілих подій і потрапляють у підземну лабораторію. Їх допитує лікар у костюмі бактеріологічного захисту і нещасні студенти можуть зрозуміти, що насправді відбувається – чи це все просто страшний сон, а може космічний корабель, чи Зона 51. Відтак вони стають жертвами полювання «людей у чорному», які вважають, що після очевидного контакту з позаземними істотами, молоді люди можуть становити величезну небезпеку для всього людства.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, трилер
В головних ролях
Патрік Девідсон, Брентон Туейтс, Олівія Кук, Бо Напп, Джеффрі Гроувер, Лоренс Фішбьорн, Рой Кенні, Тімоті Холмс, Рікардо Кампос, Дрю Сайкес
Режисер
Уільям Юбенк
Сценарій
Карлайл Юбенк, Уільям Юбенк, Девід Фріджеріо
Прокат
З 11 вересня 2014 по 24 вересня 2014
Тривалість
94 хв.
Вікові обмеження
14 років