Губка Боб: Життя на суші

Губка Боб: Життя на суші (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Губка Боб: Життя на суші» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Губка Боб в 3D / The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

Головний герой комедії – неперевершений мешканець дна океану, улюбленець Губка Боб Квадратні Штани. Для спасіння своєї батьківщини Губці Бобу та його друзям доведеться вибратися на суходіл. Тут на них чекає не лише знайомство з небаченими досі відвідувачами пляжів. Головна ціль підйому на поверхню – відібрати у пірата Бургер-Бороди рецепт, через який вони опинилися на суходолі. Також у пірата є книга і все, що у ній написано, здійснюється. За допомогою книги Губка Боб, Патрік Стар, Юджин Крабс, Сквідвард Тентікалс, Сенді Чікс та Планктон стають супергероями. Чи вдасться їм врятувати світ, а в особливості рідне океанське дно від біди, що насувається?

Анімований фільм «Губка Боб: Життя на суші» являється продовженням фільму, що вийшов у 2004 році. Про сіквел заговорили не одразу. Більше того, творці спершу заперечували можливість його створення. Про початок роботи над ним заявили лише в 2012 році. На роль пірата запросили Антоніо Бандераса. Більшість сцен фільму знімалася у Саванні, штат Джорджія.

imbd_logo Created with Sketch.
6/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, комедія, пригоди, сімейний
В головних ролях
Антоніо Бандерас, Кленсі Браун, Томас Ф. Уілсон, Том Кенні, Білл Фагербаккі, Слеш
Режисер
Пол Тіббіт
Сценарій
Стівен Хілленберг, Джонатан Айбел, Гленн Бергер
Прокат
З 05 лютого 2015 по 18 березня 2015
Тривалість
93 хв.