Квадрат (16+)

Квадрат (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Квадрат» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

The Square

Директор стокгольмської галереї мистецтв Крістіан (Клас Банг) дорожить репутацією підопічного йому закладу. Він організовує виставку, учасником якої може стати кожен. В одній з кімнат на підлозі утворений чорний квадрат. Ставши на нього будь-яка людина може просити про допомогу і мусить довіряти оточуючим, наприклад залишивши без нагляду свої речі. Але довіряти не так легко, як уявлялося. У Крістіана крадуть залишені таким чином гаманець і телефон. Вистеживши, в якому районі міста знаходиться пропажа, він розсилає листи всім мешканцям з пропозицією повернути вкрадене. Реакція у тих, хто отримав послання сама непередбачувана.

Комедійна драма «Квадрат» створена спільними зусиллями кінематографістів зі Швеції, Німеччини, Франції та Данії. Режисурою і сценарієм зайнявся Рубен Естлунд зі Швеції. Бюджет фільму склав 5 млн. євро. Зйомки тривали всього 78 днів. Каннський кінофестиваль удостоїв фільм відразу двох нагород – призу Vulcain Prize і Золотої пальмової гілки.

imbd_logo Created with Sketch.
7.3/10
Рік
2017
Країна
Швеція, Німеччина, Франція, Данія
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія, драма
В головних ролях
Елізабет Мосс, Домінік Уест, Террі Нотарi
Режисер
Рубен Естлунд
Сценарій
Рубен Естлунд
Прокат
З 21 вересня 2017, орієнтовно по 27 вересня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 21 вересня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
142 хв.
Вікові обмеження
16+