Викрадена принцеса (0+)

Викрадена принцеса (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Викрадена принцеса» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Украденная принцесса: Руслан и Людмила / Викрадена принцеса

Ця дивовижна історія відбулась у чарівному місті Києві – за часів відважних воїнів, прекрасних принцес і могутніх чаклунів. Мандрівний артист Руслан, який мріє стати лицарем, зустрів прекрасну Мілу і закохався в неї, навіть не підозрюючи, що дівчина - донька київського князя. Але щастю закоханих не судилося тривати вічно: злий чаклун Чорномор з’явився в магічному вихорі і на очах Руслана викрав кохану, прагнучи перетворити силу її кохання на власну чаклунську могутність. Не роздумуючи, Руслан рушив у погоню за вкраденою принцесою, щоб, здолавши всі перешкоди та небезпеки на своєму шляху, довести, що справжня любов – сильніша за магію.

Мультфільм українського виробництва «Викрадена принцеса» знятий за мотивами казки О.С.Пушкіна «Руслан і Людмила». Режисер мультфільму Олег Маламуж всю свою кар'єру присвятив анімації. Вже відомо, що права на показ мультфільму продані в понад 20 країн світу, в тому числі в Китай, Францію, Німеччину і Польщу. Фільм стане першим випущеним українською компанією Animagrad. Передбачається, що щорічно на український, а також світовий екран, буде виходити по одному мультфільму. У планах – «Мавка. Лісова пісня», «Снігова республіка», «Роксолана».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Україна
Мова
українська
Жанр
мультфільм, комедія, пригоди, мелодрама, українське
В головних ролях
Надія Дорофєєва, Олексій Завгородній, Євген Малуха, Сергій Притула, Юрій Горбунов, Олег Михайлюта, Станіслав Боклан
Режисер
Олег Маламуж
Сценарій
Ярослав Войцешек
Прокат
З 08 березня 2018, орієнтовно по 25 квітня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 08 березня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
91 хв.
Вікові обмеження
0+