Демони Дебори Логан

Демони Дебори Логан (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Демони Дебори Логан» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Демоны Деборы Логан / The Taking

Дії картини розгортаються в розкішному маєтку, де самотньо живе Сара (Енн Ремсі) зі своєю хворою матір'ю Деборою (Джил Ларсон). Група медиків селиться в їхньому будинку, щоб спостерігати за розвитком хвороби Дебори і фіксувати зміни, що з нею відбуваються. Результатом роботи вчених має стати документальний фільм про хворобу Альцгеймера. Проте, всупереч очікуванням, лікарі стикаються з поведінкою жінки, яка не вкладається в звичну картину перебігу хвороби. Пояснити неадекватність Дебори можна тільки одержимістю дияволом.

Фільм жахів «Демони Дебори Логан» став режисерським дебютом Адама Робітела. У свої 36 він знявся у 8 фільмах («Люди ікс», «2001 Маніяк»), писав сценарії, монтував і продюсував фільми. Сценарій жахливчика написаний спільно Адамом Робітелом і Гевіном Хеффернаном, який також встиг спробувати себе у всіх кіноспеціальностях. Для зйомок вибрали відповідну місцевість в Північній Кароліні.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
жахи, трилер
В головних ролях
Джилл Ларсон, Енн Ремсі, Мішель Енг, Райан Кутрона, Енн Нахабідіан, Бретт Джентіле, Джеремі ДеКарлос, Тоня Бладсворт, Джуліанна Тейлор, Яна Аллен
Режисер
Адам Робітел
Сценарій
Гевін Хеффернан, Адам Робітел
Прокат
З 29 квітня 2015 по 06 травня 2015
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
18 років