З ким переспати?!!

З ким переспати?!! (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «З ким переспати?!!» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

С кем переспать?!! / The To Do List

«З ким переспати?» - комедія під назвою, яка говорить сама за себе. На вулиці 1993 рік. Відмінниця Бренді Кларк (Обрі Плаза) насилу знаходить спільну мову з однолітками, а весь вільний час віддає навчанню. Її необізнаність у питаннях сексу давно вже стала приводом для глузувань, але старанна учениця звикла їх не помічати. Можливо, нічого б і не змінилося в її підході до того, як варто розпоряджатися своєю молодістю, якби не випадкова зустріч на вечірці з таким собі Расті (Скотт Портер). Написаний дівчиною напередодні список справ містить те, що вона хотіла б встигнути зробити до вступу у коледж. Він терміново піддається редагуванню. Тепер інструкція до дій рясніє термінами, за якими приховані вельми пікантні, а іноді і розпусні поняття. Бренді, що звикла не відступатися допоки не навчиться, із завидною завзятістю прагне опанувати нову для себе справу. Тільки ось питання з партнером залишається відкритим. І навіть якщо подружки, які давно змирилися з занудством відмінниці, передадуть їй увесь свій досвід, без хлопця точно не обійтися.

Автором сценарію та режисером комедії «З ким переспати?» виступила Меггі Кері. За свою кар’єру вона встигла спробувати себе практично у всіх кіношних спеціальностях – була і актрисою, і продюсером, і монтажером, і оператором. Як автор сценарію та режисер Кері знімає два серіали.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мелодрама, комедія
В головних ролях
Обрі Плаза, Джонні Сіммонс, Білл Хейдер, Аліа Шокат, Сара Стіл, Скотт Портер
Режисер
Меггі Кері
Сценарій
Меггі Кері
Прокат
З 08 серпня 2013
Тривалість
104 хв.
Вікові обмеження
18 років