Перевізник: Спадщина

Перевізник: Спадщина (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Перевізник: Спадщина» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Перевозчик: Наследие / The Transporter Refueled

Головний герой картини – Френк Мартін (Ед Скейн). Він перевозить вантажі, транспортування яких не під силу звичайним водіям. Ті, хто звертається до перевізника, цінують його за старанність і вміння не ставити зайвих запитань. Френк ніколи не цікавиться іменами замовників, не відчиняє вантаж і не змінює умови угоди. Але коли життя його батька опиняється в небезпеці, герою не до звичних правил.

Бойовик «Перевізник: Спадщина» – це перша частина перезапуску популярної франшизи про хлопця, який здатен доставити будь-який вантаж. Виконавцем головної ролі став 32-річний Ед Скейн («Гра престолів»). Режисерське крісло зайняв Каміль Деламарр («13-й район: Цегляні маєтки»). Люк Бессон, власник французької кінокомпанії EuropaCorp., ідейний натхненник і сценарист усіх фільмів про перевізника, уклав контракт з китайською компанією Fundamental Films. Відповідно до угоди на екран вийдуть три нові фільми про героя. Ймовірно, одна з картин буде знята в Китаї.

imbd_logo Created with Sketch.
5.2/10
Рік
2015
Країна
Франція, Китай
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
бойовик, трилер, кримінал
В головних ролях
Ед Скрейн, Лоан Шабаноль, Ленн Кудрявіцкі, Тетяна Пайкович, Радівойе Буквич, Мікаел Бакстон
Режисер
Каміль Деламарр
Сценарій
Білл Колладж, Адам Купер, Люк Бессон
Прокат
З 10 вересня 2015 по 30 вересня 2015
Прокат Львові до:
16 вересня 2015 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з:
24 вересня 2015 р.
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
16 років