Плем’я

Плем’я (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Плем’я» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Племя /

У цій кінокартині режисер Мирослав Слабошпицький відмовився від звуку взагалі, але показав реалістичну історію, засновану частково на реальних подіях. Це драматична розповідь першого кохання Сергія, який переходить у 11-й клас інтернату для глухонімих дітей. Сюжет фільму побудований на відносинах героя з однокласниками і дівчиною Анею. Ідея «Племені» народилася з короткометражної стрічки режисера Слабошпицького «Глухота». Потрапивши до притулку, головний герой фільму мимоволі опиняється втягнутим у не зовсім законні справи, якими займається Плем'я. Плем'я – це організація, створена всередині спецінтернату Наглядачем з іншими інвалідами. Намагаючись налагодити там своє життя і поставити себе в новому суспільстві, Сергій закохується в ту, яка належить іншому.

«Плем’я» - фільм-експеримент, «німе кіно ХХІ століття», у якому ролі грають глухонімі непрофесійні актори. Автор відмовляється від звуку, а всі персонажі користуються мовою жестів, яка не перекладається озвучкою чи субтитрами.

imbd_logo Created with Sketch.
7.1/10
Рік
2014
Країна
Україна, Нідерланди
Мова дублювання
оригінал
Жанр
драма, кримінал
В головних ролях
Григорій Фесенко, Яна Новікова, Роза Бабій, Олександр Дзядевич, Ярослав Білецький, Іван Тішко, Олександр Осадчий, Олександр Сидельников, Олександр Паніван, Кирил Кошик
Режисер
Мирослав Слабошпицький
Сценарій
Мирослав Слабошпицький
Прокат
З 11 вересня 2014 по 24 вересня 2014
Тривалість
130 хв.
Вікові обмеження
18 років