Ватиканські записи

Ватиканські записи (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ватиканські записи» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ватиканские записи / The Vatican Tapes

Обряди екзорцизму – вигнання нечистої сили – відомі з перших століть християнства. І хоча наука довела, що випадки, які трактувалися церковниками як одержимість – це не що інше, як психічний розлад, це не заважає проводити сеанси вигнання диявола в наші дні. Зробити відеозйомку будь-якої події не проблема, тож нічого дивного немає в тому, що екзорцисти вирішили зафільмувати свої сеанси. Але вони не знали, що обряд виявиться вкрай невдалим. І що тепер буде з записом пригоди, ніхто передбачити не може.

Фільм жахів «Ватиканські записи» – 28-й у списку фільмів, присвячених вигнанню диявола. Не дивлячись на розвиток наукового підходу до цієї теми, в католицькій церкві і в наші дні існують центри підготовки екзорцистів. Сценарій до фільму написаний спільно Крістофером Борреллі і Крісом Морганом. Режисерське крісло зайняв Марк Невелдін («Адреналін»).

imbd_logo Created with Sketch.
5.1/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
жахи, трилер
В головних ролях
Джимон Хонсу, Майкл Пенья, Кетлін Робертсон, Дюгрей Скотт, Майкл Паре, Джон Патрік Амедорі
Режисер
Марк Невелдін
Сценарій
Крістофер Борреллі, Кріс Морган
Прокат
З 30 липня 2015 по 19 серпня 2015
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
18 років