Прогулянка висотою

Прогулянка висотою (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Прогулянка висотою» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Прогулка / The Walk

Події розгортаються у 1974 році в Нью-Йорку. Французький канатоходець Філіп Петі (Джозеф Гордон-Левітт) попри все має намір здійснити свою мрію. І незважаючи на те, що шкоди його забаганка нікому не принесе, такий вчинок неодмінно буде вважатися порушенням закону. Філіп збирається виконати небачений до цього трюк – без страховки пройти по канату між дахами башт-близнюків Всесвітнього торгового центру.

Драма «Прогулянка висотою» заснована на реальних подіях. Француз Філіп Петі, якому через тиждень виповнилося 25, без страховки подолав відстань між вежами за 45 хвилин. Для балансу Петі використовував 8-метрову жердину, яка важила 25 кг. Звинувачення, висунуті акробату, незабаром були зняті і він продовжив кар'єру, підкоряючи нові висоти і відстані. Зараз герою 65 років. Цей фільм – другий, що розповідає про його видатний трюк. Перший фільм про прогулянку між хмарочосами був удостоєний премії «Оскар» як кращий документальний фільм.

imbd_logo Created with Sketch.
7.3/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
драма
В головних ролях
Джозеф Гордон-Левітт, Бен Кінгслі, Шарлотта Ле Бон, Джеймс Бедж Дейл, Бен Шварц, Стів Валентайн
Режисер
Роберт Земекіс
Сценарій
Роберт Земекіс, Кріс Браун, Філіп Петі
Прокат
З 08 жовтня 2015 по 11 листопада 2015
Прокат у форматі 3D до:
11 листопада 2015
Прокат в технології IMAX та 4DХ до:
4 листопада 2015
Знижки у форматі 3D в будні та вихідні весь день з:
22 жовтня 2015
Тривалість
123 хв.
Вікові обмеження
0+