Шукач води

Шукач води (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Шукач води» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Искатель воды / The Water Diviner

Головний герой військової драми – австралійський фермер Коннор (Рассел Кроу). Під час Першої світової війни обох його синів призвали в армію і в складі військ Британської співдружності вони взяли участь в кровопролитній битві на острові Галліполі. Сини не повернулися з війни, а дружина, що не переживши втрати, покінчила з собою. Біля могили коханої Коннор дає обіцянку знайти їхніх хлопчиків і вирушає до Туреччини. Долаючи бюрократичні перепони, нерозуміння місцевих жителів і ворожість колишніх супротивників по зброї, Коннор намагається розшукати тіла загиблих дітей.

Військова драма «Шукач води» про чоловіка, який шукає своїх синів на полі битви – це режисерський дебют Рассела Кроу. У картині він не тільки зіграв головну роль, але і вперше у своєму житті зайняв режисерське крісло. Частково зйомки картини проходили в рідній для Кроу Австралії. Акторський склад підбирав в основному серед австралійців і турків. Роль господині готелі у Стамбулі дісталася нашій землячці Ользі Куриленко.

imbd_logo Created with Sketch.
7.1/10
Рік
2014
Країна
Австралія, Туреччина, США
Мова дублювання
російська
Жанр
драма, військовий
В головних ролях
Рассел Кроу, Джай Кортні, Ольга Куриленко, Ізабель Лукас, Деймон Херріман, Жаклін МакКензі
Режисер
Рассел Кроу
Сценарій
Ендрю Найт, Ендрю Анастасіос
Прокат
З 02 квітня 2015
Тривалість
111 хв.
Вікові обмеження
16 років