Росомаха

Росомаха (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Росомаха» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Росомаха / The Wolverine

Фільм "Росомаха" є спін-оффом "Люди Ікс: Остання битва", а не прямим продовженням історії. Логан поневіряється по глушині, пиячить та вплутується у бійки. Одного разу йому зустрічається японка Юкіо і говорить, що вже рік вона його розшукує за дорученням Яшиди. Це японський мафіозі, якого Россомаха вберіг від смерті багато років тому. Прибувши до Японії, Логан зустрічається з давнім знайомим. Мафіозі пропонує герою у якості відплати за врятоване колись життя позбавити його безсмертя. Втомлений від поневірянь, Россомаха погоджується, однак подальший розвиток подій змусить його пошкодувати про свій вибір.

"Росомаха" - шостий фільм про людей-мутантів, що живуть у Всесвіті Марвел. З-поміж усіх Людей Ікс (а їх усього 16) лише життя Россомахи виділене у окремі картини. Передбачається, що за рік на екрани вийде чергова стрічка про Людей Ікс - "Дні минулого майбутнього".

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, фентезі, бойовик, пригоди
В головних ролях
Хью Джекман, Фамке Янссен, Світлана Ходченкова, Уілл Юн Лі, Ріла Фукусіма, Брайан Ті
Режисер
Джеймс Менголд
Сценарій
Марк Бомбек, Скотт Френк, Джеймс Менголд
Прокат
З 25 липня 2013
Тривалість
136 хв.
Вікові обмеження
14 років