Афера по-французьки (16+)

Афера по-французьки (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Афера по-французьки» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мир принадлежит тебе / The world is yours

На перший погляд ця історія може виглядати як типова сімейна драма. Дорослий син хоче жити своїм життям, без допомоги батьків та їхніх порад. І звісно ж – займатися зовсім не тією професією, яку очікували від нього батьки. Саме це і відбувається з Франсуа (Карім Леклу). Тільки от з такими батьками як у нього це досить складно. Матуся (Ізабель Аджані) – одна з найспритніших грабіжниць усієї Франції. А татові (Венсан Кассель) немає рівних у справах, які зазвичай роблять потай від поліції. Хлопець мріє про спокійне життя на узбережжі, законний бізнес та тихе щастя з коханою. Та батьки вбачають щастя в іншому.

Кримінальна комедія «Афера по-французьки» зібрала під своїми знаменами кращих акторів Франції – Венсана Касселя, Каріма Леклу та Ізабель Аджані, яка двічі виборола приз Канського кінофестивалю за кращу жіночу роль. Режисером стрічки та співавтором сценарію став грек Ромен Гаврас.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, кримінал
В головних ролях
Венсан Кассель, Карім Леклу, Ізабель Аджані, Франсуа Даміенс, Улая Амамра, Філіпп Катерін
Режисер
Ромен Гаврас
Сценарій
Карім Букерша, Ное Дебре, Ромен Гаврас
Прокат
З 30 серпня 2018, орієнтовно по 12 вересня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 30 серпня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
16+