Теорема Зеро

Теорема Зеро (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Теорема Зеро» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Теорема Зеро / The Zero Theorem

Події фільму «Теорема Зеро» розгортаються в анти утопічному світі, подібному до світів, що описували Джордж Оруелл та Олдос Хакслі. Вчинки кожної людини на видноті, рекламні салогани та яскраві сітілайти тримають людей під постійним контролем. У затиснутому в тісні рамки світі головним є дехто Управляючий (Метт Деймон). Робота головного героя – комп’ютерного генія Коена Лета (Крістоф Вальц) – полягає у описі філософських проблем математичними моделями. Досягнути поставленої цілі у нього виходить лише за допомогою спеціального костюма, що переносить його у віртуальну реальність.

Картина «Теорема Зеро» вперше була показана на 70-му Венеціанському кінофестивалі. Режисер фільму Террі Гілліам («12 мавп», «Страх і ненависть у Лас-Вегасі», «Воображаріум доктора Парнаса») почав свою кар’єру у легендарній британській комік-группі «Монті Пайтон». Для виконання головної ролі Гілліам запросив дворазового володаря премії «Оскар» Крістофа Вальца. Операторську роботу маестро доручив своєму давньому колезі, Нікола Пекоріні, з яким вони разом працювали над багатьма проектами останні 15 років. Через те, що іменитому режисеру заборонено знаходитися на території США більш ніж 30 днів на рік (він має Британське громадянство), основні зйомки проходили у Румунії.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США, Румунія
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, трилер, драма, комедія
В головних ролях
Крістоф Вальц, Мелані Тьєррі, Девід Тьюліс, Лукас Хеджес, Метт Деймон, Бен Уішоу
Режисер
Террі Гілліам
Сценарій
Пет Рашин
Прокат
З 03 липня 2014
Тривалість
107 хв.
Вікові обмеження
16 років