Дружина доглядача зоопарку

Дивіться фільм Дружина доглядача зоопарку (Жена смотрителя зоопарка) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка). До вашої уваги трейлер, афіша, розклад сеансів, ціна і можливість купити квитки на фільм Дружина доглядача зоопарку 2017 року.
Жена смотрителя зоопарка / The Zookeeper's Wife

Події розгортаються в Польщі під час Другої світової війни. Під час наступу німецькі війська майже повністю знищили Варшавський зоопарк. Сім'я доглядача – Антоніна (Джессіка Честейн) і Ян (Йохан Хелденберг) Жабинські – не змогли байдуже дивитися, як тисячі польських євреїв знищують нацисти. Спорожнілі і напівзруйновані вольєри вони використовували, щоб ховати земляків, яких переслідували.

Військова драма «Дружина доглядача зоопарку» є екранізацією однойменного роману Дайан Акерман, заснованого на реальних подіях. Подружжю Жабинських, попри постійні обшуки і пильну увагу з боку окупантів, вдалося врятувати від смерті понад 300 євреїв. Про екранізацію говорили починаючи з 2010 року. За постановку взявся режисер з Нової Зеландії Нікі Каро. Зйомки розпочали із роботи з тваринами. Актори на знімальному майданчику з'явилися через 20 днів. Основним місцем зйомок стала Прага.

Рік
2017
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, біографія, історія
В головних ролях
Джессіка Честейн, Даніель Брюль, Йохан Хелденберг, Тімоті Редфорд, Ефрат Дор
Режисер
Нікі Каро
Сценарій
Анджела Уоркмен, Дайан Акерман
Прокат
З 13 квітня 2017, орієнтовно по 26 квітня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 13 квітня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
127 хв.
Вікові обмеження
16+