5-та хвиля

5-та хвиля (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «5-та хвиля» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

5-ая волна / The 5th Wave

На Землю напали прибульці. Першою хвилею вторгнення стало виведення з ладу всіх електроприладів на планеті і позбавлення людей електрики. Друга хвиля – це безліч величезних цунамі, що змили з лиця Землі всі прибережні міста. 97% тих, хто вижив на той момент, загинули від страшного вірусу – це була третя хвиля. А четверта хвиля стерла всі людські закони, натомість встановила свій, один-єдиний: хочеш жити - не вір нікому. Кессі Саліван (Хлоя Грейс Морец) і її молодший брат Семмі осиротіли під час третьої і четвертої хвиль. Тепер вони точно знають, що довіряти можна тільки собі, а єдиний спосіб вижити – захищати один одного. Люди, які залишилися в живих, готуються до п'ятої хвилі.

Фантастичний трилер «5-а хвиля» – це екранізація першої частини трилогії про вторгнення прибульців. Однойменний роман Ріка Янсі вийшов в 2013 році. Другу частину «Нескінченне море» видано у вересні 2014. Вихід заключної книги запланований на січень 2016. Права на екранізацію трилогії придбала Sony Pictures. Зйомки фільму почалися в жовтні 2014 в Атланті.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
фантастика, трилер, пригоди
В головних ролях
Хлоя Грейс Морец, Лів Шрайбер, Майка Монро, Нік Дж. Робінсон, Меггі Сіфф, Марія Белло
Режисер
Дж. Блейксон
Сценарій
Сюзанна Грант, Рик Янсі
Прокат
З 21 січня 2016 по 17 лютого 2016
Прем'єрний період орієнтовно до:
31 січня 2016 р.
Тривалість
112 хв.
Вікові обмеження
14+