Дев'яте життя Луї Дракса

Дев'яте життя Луї Дракса (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Дев'яте життя Луї Дракса» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

The 9th Life of Louis Drax

Головний герой фільму – дев'ятирічний хлопчик на ім'я Луї Дракс. Святкування чергового дня народження обернулося для нього трагедією. Він упав із високої кручі у воду. Усі видимі обставини вказували на те, що хлопчина мав би померти. Але Луї Дракс вижив, хоча й досі перебуває в глибокій комі. За словами доктора Аллана Паскаля (Джеймі Дорнан), багато хто не хоче прокидатися саме тому, що вві сні почувається в безпеці. Що ж таке може знати хлопчик, що йому простіше бути в комі, аніж повернутися до повноцінного життя?

У основу сюжету детективного трилера «Дев'яте життя Луї Дракса» лягла однойменна книга Ліз Дженсен, що стала бестселером. За режисуру взявся Александр Ажа («Дзеркала», «Роги»). Як і в попередніх своїх фільмах, Ажа змусить глядачів засумніватися, чи правильно вони бачать межі реальності. Над картиною працювали кінематографісти з Великобританії, Канади та США. Основний знімальний процес відбувався в Канаді.

imbd_logo Created with Sketch.
6.3/10
Рік
2016
Країна
США, Великобританія, Канада
Озвучений
українською мовою
Жанр
трилер, детектив
В головних ролях
Джеймі Дорнан, Ейден Лонгуорт, Сара Гадон, Майкл Адамуейт, Аарон Пол, Моллі Паркер, Террі Чен
Режисер
Олександр Ажа
Сценарій
Макс Мінгелла, Liz Jensen
Прокат
З 29 вересня 2016, орієнтовно по 12 жовтня 2016
Прем'єрний період до
5 жовтня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
6 жовтня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
108 хв.
Вікові обмеження
16+