Angry Birds у кіно

Angry Birds у кіно (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Angry Birds у кіно» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Angry Birds в кино / The Angry Birds Movie

Давним-давно у чарівних та доброзичливих пташок і в думках не було докучати свиням. Але швидше за все лише тому, що пернаті не підозрювали про їх існування. Усі, хто знає про яких птахів йдеться і хто такі зелені свині, повинні нарешті дізнатися з чого ж почалося їх протистояння. Мультфільм «Angry Birds у кіно» підніме завісу таємниці та розповість про те, з чого почалася війна між птахами і свинями.

Про те, що ведеться робота над створенням повнометражного мультфільму за мотивами гри «Angry Birds» стало відомо в 2012 році. Створенням займаються спільно Sony Pictures Entertainment і Rovio. Фінський розробник комп'ютерних ігор Rovio став широко відомий в 2009 році, випустивши гру, що швидко стала відомою по всьому світу. Додаток визнали найпопулярнішою і найприбутковішою грою для мобільних платформ. Сам додаток завантажено понад 3 мільярди разів. Передбачається, що мультфільм буде не єдиним, знятим за мотивами гри.

imbd_logo Created with Sketch.
6.3/10
Рік
2016
Країна
США, Фінляндія
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
мультфільм, бойовик, комедія, сімейний
В головних ролях
Пітер Дінклейдж , Джейсон Судейкіс, Білл Хейдер, Кіген-Майкл Кі, Джош Гад, Кейт МакКіннон
Режисер
Клей Кейтіс, Фергал Рейлі
Сценарій
Джон Вітті
Прокат
З 12 травня 2016 по 08 червня 2016
Прокат в технології 4DX до
1 червня 2016 р.
Прем'єрний період до
18 травня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день у форматі 3D з
19 травня 2016 р. (з 26 травня у Львові Форум не діють)
Тривалість
97 хв.
Вікові обмеження
0+