Демон всередині

Демон всередині (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Демон всередині» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Демон внутри / The Autopsy of Jane Doe

Головні герої фільму - патологоанатоми Томмі Тілден (Брайан Кокс) і його син Остін (Еміль Хірш), яким належить зробити розтин тіла вбитої дівчини. Невідому дівчину записують як Джейн Доу (Олуен Кетрін Келлі). Чим довше триває розтин, тим більше питань виникає у лікарів. Її тіло і шкіра не містять слідів насильства, проте внутрішні органи сповнені шрамів. На перший погляд вона навіть виглядає як жива.

Фільм жахів «Демон всередині» знятий спільно Великобританією і США. Це дебютна робота ірландського режисера Андре Овредала, який до цього знімав короткометражки, писав сценарії і працював монтажером. Натхненням для Овредала послужив перегляд фільму «Закляття» Джеймса Вана, який по праву вважається майстром жанру жахів. З мови оригіналу назва фільму перекладається як «Розтин Джейн Доу». Ім'я Джейн Доу є стандартним в англомовних країнах для позначення невідомих пацієнтів без свідомості або з втратою пам'яті, а також невідомих трупів.

imbd_logo Created with Sketch.
6.8/10
Рік
2016
Країна
Великобританія, США
Озвучений
українською мовою
Жанр
жахи
В головних ролях
Еміль Хірш, Брайан Кокс, Офелія Ловібонд, Майкл МакЕлхаттон, Олуен Катрін Келлі
Режисер
Андре Овредал
Сценарій
Йен Б. Голдберг, Річард Найнг
Прокат
З 23 березня 2017, орієнтовно по 29 березня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день з
23 березня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
86 хв.
Вікові обмеження
18+