Великий дружній велетень

Великий дружній велетень (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Великий дружній велетень» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Большой и добрый великан / The BFG

Маленька Софі живе в дитячому будинку. Коли поруч немає мами, яка підкаже і захистить, деякі правила доводиться засвоювати швидко. І звичайно ж Софі знала, що підходити вночі до вікна не можна. Тим паче не варто зазирати за штору. Але цікавість узяла гору – дівчинці дуже хотілося бодай одним оком поглянути на велетня, який ночами ходить вулицями міста, дме у вікна і відповідає за те, що насниться людям. Як не старалася Софі залишитися непоміченою, Велетень (Марк Райленс) її побачив і, як і слід було очікувати, вкрав. Так почалася дружба маленької дівчинки та семиметрового доброго Велетня. У своїй країні велетнів він єдиний дбає, щоб усі діти бачили лише добрі сни.

Фентезійний сімейний фільм «Великий дружній велетень» – екранізація всесвітньо відомого твору Роальда Даля. Книга вже ставала за основу однойменного фільму 1986 року. Цього разу за режисуру дитячого фільму вирішив узятися чотириразовий володар премії «Оскар» Стівен Спілберг.

imbd_logo Created with Sketch.
6.4/10
Рік
2016
Країна
США, Великобританія, Канада
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
фентезі, сімейний
В головних ролях
Марк Райленс, Ребекка Холл, Білл Хейдер, Джемейн Клемент, Рубі Барнхилл, Адам Годлі
Режисер
Стівен Спілберг
Сценарій
Мелісса Метісон, Роальд Даль
Прокат
З 30 червня 2016, орієнтовно по 27 липня 2016
Прем'єрний період до
6 липня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
7 липня 2016 р.(У Львові Форум не діють)
Тривалість
118 хв.
Вікові обмеження
0+