Гра на пониження

Гра на пониження (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Гра на пониження» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Игра на понижение / The Big Short

Головний герой фільму – Майкл Бьюрі (Крістіан Бейл). Він не користується авторитетом серед фахівців фінансового ринку, але зумів побачити те, на що інші не звернули увагу. Ринок нерухомості в США процвітає завдяки тому, що житло купується в кредит. Цей факт відомий кожному і не викликає подиву. Але те, що банки дають кредити під житло людям, які ніколи і не за яких обставин ці гроші не повернуть, не враховував ніхто. Крім Майкла Бьюрі. Це відкриття допомогло йому заробити величезні гроші тоді, коли весь світ занурився в хаос фінансової кризи.

Драма «Гра на пониження» заснована на книзі Майкла Льюїса «Велика гра на зниження. Таємні пружини фінансової катастрофи». Герої книги – реальні люди, які зуміли вчасно зорієнтуватися у цих заходах. Книга побачила світ у 2010 році і увійшла до списків кращих творів року. Екранізацією зайнявся Адам МакКей. Він взяв участь у написанні сценарію і зайняв режисерське крісло.

imbd_logo Created with Sketch.
7.8/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
драма, біографія
В головних ролях
Бред Пітт, Крістіан Бейл, Карен Гіллан, Селена Гомес, Райан Гослінг, Маріса Томей
Режисер
Адам МакКей
Сценарій
Адам МакКей, Чарльз Рендольф, Майкл Льюїс
Прокат
З 04 лютого 2016 по 17 лютого 2016
Прокат в Ялті з:
21 січня 2016 р.
Тривалість
130 хв.
Вікові обмеження
-