Леді Бос

Леді Бос (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Леді Бос» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Леди Босс / The Boss

Колись Мішель Дарнелл (Мелісса МакКарті) очолювала бізнес-імперію і була відома як найбагатша жінка в країні. Але її викрили в махінаціях, і блискучій кар'єрі настав кінець. Відсидівши визначений термін у в'язниці, Мішель не опускає рук. Залишившись не при ділі, вона живе лише завдяки своїй колишній асистентці Клер (Крістен Белл). Дочка Клер наштовхує Мішель на думку про створення нового бізнесу. Тепер легендарна Дарнелл допомагатиме дівчаткам продавати на вулиці печиво. І непереливки буде тому, хто спробує стати в них на шляху.

Комедію «Леді Бос» про підприємливу ​​дамочку зняв Бен Фелкоун. Єдиною претенденткою на головну роль була Мелісса МакКарті, дружина Фелкоуна. Вони спільно написали сценарій. Студія Universal на початковій стадії виробництва розглядала питання про статеву приналежність головного антагоніста. У підсумку вибір зупинили на Пітері Дінклейджі. Безпосередньо зйомки розпочали 12 березня 2015 року в Атланті, штат Джорджія.

imbd_logo Created with Sketch.
5.4/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
комедія
В головних ролях
Мелісса МакКарті, Крістен Белл, Пітер Дінклейдж, Крістен Шаал, Кеті Бейтс, Паркер Янг
Режисер
Бен Фелкоун
Сценарій
Бен Фелкоун, Стів Меллорі, Мелісса МакКарті
Прокат
З 07 квітня 2016 по 04 травня 2016
Прем'єрний період до
13 квітня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
14 квітня 2016 р.
Тривалість
99 хв.
Вікові обмеження
16+