Бебі Бос (0+)

Бебі Бос (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Бебі Бос» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Босс-молокосос / The Boss Baby

Багатьом відомо, як це – коли в родині з'являється молодший брат або сестра. Всю свою увагу і любов батьки приділяють крихітному карапузові, що не замовкає ні на мить. Коли маленький брат з'явився у семирічного Тіма, дива не сталося. Як зачаровані, тато і мама виконували всі забаганки крикливого немовляти. Намагаючись повернути увагу батьків, Тім дізнається, що існує таємна змова. Спеціальні агенти роблять все, щоб дестабілізувати баланс любові в світі. Тепер наш герой просто зобов'язаний зробити все від нього залежне, щоб врятувати дорослих від страшної загрози і повернути в родину баланс миру та любові.

В основу сюжету анімаційного фільму «Бебі Бос» лягла однойменна книга Марли Фрейз, що вийшла в 2010 році. Американська письменниця пише історії для дітей і самостійно ілюструє їх. Режисер мультфільму – Том Макграт, який зняв три частини «Мадагаскару» і «Мегамозок». Про роботу над мультфільмом почали говорити в 2014 році.

imbd_logo Created with Sketch.
6.3/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, комедія, сімейний
В головних ролях
Стів Бушемі, Алек Болдуін, Ліза Кудроу, Тобі Магвайр, Джиммі Кіммел
Режисер
Том МакГрат
Сценарій
Майкл МакКаллерс, Марла Фрейзі
Прокат
З 28 вересня 2017 по 11 жовтня 2017
Тривалість
98 хв.
Вікові обмеження
0+