Брати з Ґрімзбі

Брати з Ґрімзбі (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Брати з Ґрімзбі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Братья из Гримсби / The Brothers Grimsby

Норман «Ноббі» Ґрімзбі (Саша Барон Коен) цікавиться лише футболом. Усе інше його обходить мало. Чого не скажеш про його брата Себастьяна (Марк Стронг). Він спецагент найвищого класу. І щоб виконувати завдання, йому доводиться постійно вдосконалюватися. Та хто б міг подумати, що саме від допомоги горе-брата «Ноббі» напряму залежатиме успіх чергової місії. Тож тепер порятунок світу можливий лише, якщо ці двоє порозуміються.

Комедія «Брати з Ґрімзбі» – результат спільної роботи режисера Луї Летер'є та Саші Барона Коена, який не лише написав сценарій, а й виступив як продюсер і виконав одну з головних ролей. Уперше про фільм стало відомо в жовтні 2013-го, коли Коен відвідав футбольний матч між Грімсбі Таун та Кембридж Юнайтед і поспілкувався з фанатами, щоб відчути атмосферу майбутньої картини. Починаючи з літа 2014-го фільм знімали у Великобританії та Південній Африці.

imbd_logo Created with Sketch.
6.2/10
Рік
2016
Країна
Великобританія
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
комедія
В головних ролях
Саша Барон Коен, Пенелопа Крус, Марк Стронг, Скотт Едкінс, Айла Фішер, Ребел Уілсон
Режисер
Луї Летер'є
Сценарій
Саша Барон Коен, Філ Джонстон, Пітер Бейнхем
Прокат
З 10 березня 2016 по 06 квітня 2016
Прокат y технології 4DX до
23 березня 2016 р.
Прем'єрний період до
16 березня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з:
17 березня 2016 р.
Тривалість
83 хв.
Вікові обмеження
18+