БайБайМен

БайБайМен (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «БайБайМен» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

БайБайМэн / The Bye Bye Man

Четверо друзів – три хлопці і дівчина одного з них – оселяються в затишному і просторому будинку. Це досить зручне місце, щоб проводити там вільний від навчання час. Але поява дивної істоти все змінює. Чим більше про неї говорити або навіть думати, тим настирливіше вона втручається в їхні життя. І немає нічого страшнішого, ніж назвати ім'я цього створіння. Тоді-то воно точно не відчепиться і не забуде про тебе, поки не вб'є. І протистояти жадібному до смертей вбивці ще ні в кого не вийшло.

Фільм жахів «БайБайМен» від продюсерів «Окулус» і «Сомнія» познайомить глядачів з новим героєм, ім'я якого краще не називати. Сюжет заснований на оповіданні «Міст до Острову Тіла» Роберта Деймона Шнека, одного зі сценаристів фільму. Режисурою зайнялася Стейсі Тайтл, одна з небагатьох жінок, які присвятили свою кар'єру зйомкам жахів. Її дебютна короткометражка свого часу була номінована на премію «Оскар». Виконавець ролі БайБайМена Даг Джонс з'являвся на майданчику в складному гримі, на нанесення якого витрачалося по 3 години.

imbd_logo Created with Sketch.
4.3/10
Рік
2016
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
жахи, трилер
В головних ролях
Дуглас Сміт, Керрі-Енн Мосс, Фей Данавей, Даг Джонс, Крессіда Бонас, Майкл Трукко
Режисер
Стейсі Тайтл
Сценарій
Джонатан Пеннер
Прокат
З 20 квітня 2017, орієнтовно по 26 квітня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 20 квітня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
16+