Шпигунська гра (16+)

Шпигунська гра (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Шпигунська гра» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Шпионская игра / The Catcher Was a Spy

Події розгортаються в США у розпал Другої світової війни. Мо Берг (Пол Радд) мало ким сприймався як потенційний солдат цієї війни. Берг був досвідчений бейсболіст, зірка своєї команди. Увагу спецслужб він привернув своїми унікальними здібностями – Мо вільно володів сімома іноземними мовами. У поєднанні з відмінною фізичною формою, знання мов та вміння швидко вчитися зробили Мо Берга ідеальним шпигуном.

Пригодницький трилер «Шпигунська гра» – це екранізація однойменної біографічної книги Ніколаса Давідоффа, заснованої на реальних подіях. Головний герой фільму та книги народився в Нью-Йорку в 1902 році в родині українських емігрантів. В бейсбол почав грати з 7 років, хоча батько не розумів цього виду спорту та ніколи не схвалював захоплення сина. Останні десятиліття свого життя Берг провів усамітнено та помер у 1972 році. Втілити образ геніального бейсболіста та шпигуна на екрані довірили Полу Радду («Людина-мураха»). Робота над фільмом почалася навесні 2016 року.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
трилер, шпигун, пригоди, війна
В головних ролях
Пол Радд, Гай Пірс, Марк Стронг, Пол Джаматті, Сієнна Міллер
Режисер
Бен Луїн
Сценарій
Роберт Родат, Ніколас Давидофф
Прокат
З 02 серпня 2018, орієнтовно по 29 серпня 2018
Прокат у Одесі (Таїрова)
З 09 серпня 2018, орієнтовно по 15 серпня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 02 серпня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
98 хв.
Вікові обмеження
16+