Сфера

Дивіться фільм Сфера у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка) До вашої уваги розклад сеансів, вартість квитків, опис та додаткова інформація про стрічку Сфера.
The Circle

Мей Голанд (Емма Вотсон) влаштовується на роботу в глобальну інтернет-компанію «Сфера», яка об'єднує в єдину систему електронну пошту своїх користувачів, сторінки у соціальних мережах, інформацію про банківські картки й покупки. Засновник компанії Еймон Бейлі (Том Хенкс) звернув увагу на талановиту співробітницю і запрошує її взяти участь у проривному експерименті. У підсумку цього процесу людина отримує універсальний онлайн-ідентифікатор. Та на практиці не все так райдужно: проект, що позиціонується як новий щабель у розвитку технологій, переслідує й інші, брудніші цілі.

В основу фільму «Сфера» ліг однойменний роман Дейва Еггерса. Зйомки фільму проходили в США, в штаті Каліфорнія. Це п'ятий повнометражний фільм режисера Джеймса Понсольдта. Том Хенкс вже другий раз знімається у фільмі, який є екранізацією роману Дейва Еггерса. Першим був фільм «Голограма для короля» (2016).

Рік
2017
Країна
ОАЕ, США
Озвучений
українською мовою
Жанр
трилер, фантастика, драма
В головних ролях
Емма Вотсон, Том Хенкс, Карен Гіллан, Білл Пекстон, Джон Боєга
Режисер
Джеймс Понсольдт
Сценарій
Дейв Еґґерс, Джеймс Понсольдт
Прокат
З 27 квітня 2017, орієнтовно по 17 травня 2017
Прем'єрний період
До 03 травня 2017 р.
Знижки в будні та вихідні весь день
З 04 травня 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження
12+