Сфера

Сфера (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Сфера» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

The Circle

Мей Голанд (Емма Вотсон) влаштовується на роботу в глобальну інтернет-компанію «Сфера», яка об'єднує в єдину систему електронну пошту своїх користувачів, сторінки у соціальних мережах, інформацію про банківські картки й покупки. Засновник компанії Еймон Бейлі (Том Хенкс) звернув увагу на талановиту співробітницю і запрошує її взяти участь у проривному експерименті. У підсумку цього процесу людина отримує універсальний онлайн-ідентифікатор. Та на практиці не все так райдужно: проект, що позиціонується як новий щабель у розвитку технологій, переслідує й інші, брудніші цілі.

В основу фільму «Сфера» ліг однойменний роман Дейва Еггерса. Зйомки фільму проходили в США, в штаті Каліфорнія. Це п'ятий повнометражний фільм режисера Джеймса Понсольдта. Том Хенкс вже другий раз знімається у фільмі, який є екранізацією роману Дейва Еггерса. Першим був фільм «Голограма для короля» (2016).

imbd_logo Created with Sketch.
5.3/10
Рік
2017
Країна
ОАЕ, США
Озвучений
українською мовою
Жанр
трилер, фантастика, драма
В головних ролях
Емма Вотсон, Том Хенкс, Карен Гіллан, Білл Пекстон, Джон Боєга
Режисер
Джеймс Понсольдт
Сценарій
Дейв Еґґерс, Джеймс Понсольдт
Прокат
З 27 квітня 2017, орієнтовно по 17 травня 2017
Прем'єрний період
До 03 травня 2017 р.
Знижки в будні та вихідні весь день
З 04 травня 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження
12+