Закляття 2: Енфілдська справа

Закляття 2: Енфілдська справа (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Закляття 2: Енфілдська справа» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Заклятие 2: Полтергейст в Энфильде / The Conjuring 2: The Enfield Poltergeist

Лоррейн (Віра Фарміга) та Ед (Патрік Вілсон) Уоррени присвятили життя розслідуванню паранормальних явищ. Їх запрошують допомогти розібратися в подіях, які відбуваються в лондонському районі Енфілд. Тут часто бачать двох сестер, 11-ти та 13 років…

Режисером фільму жахів «Закляття 2: Енфілдська справа», як і першої частини, став легендарний Джеймс Ван (франшизи «Пила», «Астрал»). Про те, що планується сиквел, заговорили ще до виходу на екрани першої частини фільму жахів. Сюжет заснований на реальних подіях. Лоррейн та Ед Уоррени брали участь у роботі над фільмом, залюбки консультуючи творчий колектив. Описані явища насправді відбувалися в цій частині Лондона з 1977 по 1979 рік. Головну жіночу роль виконала українка Віра Фарміга, яка виросла в родині українських емігрантів у США. Зйомки фільму відбувалися в Лос-Анджелесі та Лондоні. Припускали, що картина вийде на екрани восени 2015-го, однак дату релізу перенесли на літо 2016 року.

imbd_logo Created with Sketch.
7.4/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
жахи
В головних ролях
Патрік Вілсон, Віра Фарміга, Френсіс О'Коннор, Марія Дойл Кеннеді, Саймон МакБерні, Хав'єр Ботет
Режисер
Джеймс Ван
Сценарій
Кері Хейес, Чад Хейес, Девід Джонсон
Прокат в Києві
З 15 червня 2016 по 13 липня 2016
Прем'єрний період до
22 червня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
23 червня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
134 хв.
Вікові обмеження
16+