Третя хвиля зомбі (16+)

Третя хвиля зомбі (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Третя хвиля зомбі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Третья волна зомби / The Cured

Світ зітнувся зі страшною епідемією. Людей уражав вірус, що перетворював їх на несвідомих істот, що прагнуть вбивати. Здорові люди зуміли вціліти, ізолювати хворих та знайти ліки від смертоносної хвороби. Більшість хворих зцілювалися, а третина продовжила жити ізольовано у спеціально відведених місцях. Родич Еббі (Еллен Пейдж) видужав після 4 років хвороби. Та жити поряд з ним небезпечно, він і сам про це сміливо заявляє. Суспільство живе на порозі нової хвилі захворювання.

Фантастичний фільм жахів «Третя хвиля зомбі» розповідає про світ, який зміг вижити після епідемії. Стрічка являється дебютною повнометражною картиною для режисера і сценариста Девіда Фрейна. Назва стрічки мовою оригіналу «The Cured» - «Вилікувані». Проте на етапі виробництва фільм називався «Третя хвиля». До роботи над даним проектом Девід Фрейн зняв короткометражку, що називається «Перша хвиля» і описує зараження людства і епідемію, тобто події, що передували показаним у повнометражному фільмі.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Ірландія
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, хоррор, наукова фантастика, зомби
В головних ролях
Еллен Пейдж, Сем Кілі, Том Вон-Лолор, Стюарт Грехем, Хільда Фей
Режисер
Девід Фрейн
Сценарій
Девід Фрейн
Прокат
З 15 березня 2018, орієнтовно по 21 березня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 15 березня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
16+