Дівчина із Данії

Дівчина із Данії (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Дівчина із Данії» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Девушка из Дании / The Danish Girl

У 1931 році подружжя художників Ейнар (Едді Редмейн) і Грета (Алісія Вікандер) Вегенер почали дивну гру. Не маючи поруч натурниці-дівчини, Грета просила свого чоловіка позувати їй у жіночій сукні. Новоявлену модель звали Лілі. Вегенери з легкістю могли розігрувати нових знайомих, представляючись подругами Гретою та Лілі. Те, що її чоловіка Ейнара більше не існує, а дівчина Лілі попри все хоче придбати повноцінне жіноче тіло, першою зрозуміла Грета.

Драма «Дівчина з Данії» про художника Ейнара Вегенера, що захотів змінити стать, заснована на реальних подіях. Бажання якогось чоловіка змінити стать хірургічним шляхом в наші дні далеко не всі сприймуть схвально. Що ж говорити про реакцію суспільства, яку випробував на собі перший чоловік, який переніс таку операцію? Режисером картини став оскароносний Том Хупер («Король говорить»). Для виконання головних ролей запросили Алісию Вікандер і володаря «Оскара» Едді Редмейна («Всесвіт Стівена Хоккінга»).

imbd_logo Created with Sketch.
7.1/10
Рік
2016
Країна
Великобританія, Німеччина, США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
драма, біографія
В головних ролях
Едді Редмейн, Алісія Вікандер, Ембер Херд Депп, Матіас Шонартс, Бен Уішоу, Еміральд Феннел
Режисер
Том Хупер
Сценарій
Люсінда Коксон, Девід Еберсхофф
Прокат
З 21 січня 2016 по 03 лютого 2016
Прем'єрний період орієнтовно до:
24 січня 2016 р.
Тривалість
119 хв.
Вікові обмеження
16+