Темні уми (12+)

Темні уми (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Темні уми» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Тёмные отражения / The Darkest Minds

Головна героїня фільму – 16-річна дівчина на ім’я Рубі (Амандла Стенберг). Коли їй виповнилося 10, щось у ній змінилося і це змусило батьків віддати її до спеціального виправного табору, де жили діти з усієї Америки. Скоріш за все, Рубі пережила страшну хворобу, що вбила більшість дітей країни, а когось наділила здібностями, які вони не в силах були контролювати. Дівчині вдається втекти із табору і вона долучається до групи таких же втікачів, які і вона сама. Тепер ці діти, наділені надприродними здібностями, відчувають відповідальність врятувати світ від панування злочинної влади.

Фантастичний трилер «Темні уми» знято за однойменною книгою для підлітків. Роман Александри Брейкен, що ліг в основу сюжету, було видано у 2012 році. Режисуру взяла на себе Дженніфер Ю, постановниця другої та третьої частини мультфільму «Кунг-фу Панда». Адаптацією сценарію займався Чад Ходж, відомий передусім за серіалами, що транслюються на американському телебаченні.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, наукова фантастика
В головних ролях
Менді Мур, Амандла Стенберг, Гвендолін Крісті, Харріс Дікінсон, Воллес Ленгем, Марк О'Брайен
Режисер
Дженніфер Ю Нельсон
Сценарій
Олександра Бракен, Чед Ходж
Прокат
З 02 серпня 2018, орієнтовно по 29 серпня 2018
Прокат у технології 4DX
До 22 серпня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день у технології Cinetech+
З 02 серпня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
104 хв.
Вікові обмеження
12+