Дивергент, глава 3: За стіною

Дивергент, глава 3: За стіною (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Дивергент, глава 3: За стіною» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Дивергент, глава 3: За стеной / The Divergent Series: Allegiant

Головні герої фільму Тріс (Шейлін Вудлі) і Тобіас (Тео Джеймс) вирішують покинути рідні місця, щоб дізнатися правду про світ, в якому вони живуть. Разом із групою друзів вони перебираються через стіну, яка огороджує місто. Але тут на них чекає не довгоочікувана свобода, а зустріч з ученими, схибленими на своїх експериментах. З'ясовується, що люди поділені на «генетично чистих» і «генетично пошкоджених». Кожне дитя, що з’являється на світ, піддається ретельному вивченню. Більше того, вчені хочуть стерти пам'ять всіх людей, що населяють місто, щоб їм легше було здійснювати свої плани. Дізнавшись про це, Тріс вирішує зірвати цю жахливу витівку.

Фантастичний фільм «Дивергент, глава 3: За стіною» – це третя картина, заснована на однойменному романі Вероніки Рот. На 2017 рік запланований вихід четвертої частини франшизи. Режисером картини став Роберт Швентке. Він же зняв попередній фільм серії та ймовірно займеться режисурою заключної частини.

imbd_logo Created with Sketch.
5.7/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
фантастика, пригоди
В головних ролях
Еллісон Роу, Шейлін Вудлі, Зої Кравіц, Тео Джеймс, Наомі Уоттс, Майлз Теллер
Режисер
Роберт Швентке
Сценарій
Ной Оппенхайм, Адам Купер, Білл Колладж
Прокат
З 10 березня 2016 по 06 квітня 2016
Прокат y технології IMAX та 4DX до
23 березня 2016 р.
Прем'єрний період до
16 березня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з:
17 березня 2016 р.
Тривалість
120 хв.
Вікові обмеження
12+